Aktualności Aktualności

Wiosenne sadzenie dębów w Lesie Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych

Do wspólnego sadzenia pamiątkowych dębów zapraszamy 15 kwietnia 2023 r. o godzinie 09:00. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia przyjmujemy od 1 do 31 marca 2023 roku.

 

 

 

Aby posadzić swoje drzewo w "Lesie Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych" należy na adres Nadleśnictwa Babki (babki@poznan.lasy.gov.pl) wysłać zgłoszenie, podając:

  • krótki opis wydarzenia, na którego okoliczność zostanie posadzone drzewo;
  • tekst do umieszczenia na tabliczce okolicznościowej (tekst powinien być krótki, z sugestiami uwzględnieniem czcionki, kursywy, pogrubień itp.). Wzór tabliczki jest stały i jednakowy dla wszystkich, koszt jej wykonania to 76,26 zł;
  • dane do wystawienia faktury VAT;
  • numer telefonu do kontaktu;

        Skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy o możliwości sadzenia swojego drzewa. Bardzo prosimy o wysyłanie jednej wiadomości, w której znajdzie się komplet niezbędnych informacji wymienionych powyżej.

Zdjęcie przedstawia sadzenie pamiątkowych dębów. Fot. Zbigniew Jasielski

Chcąc dojechać do miejsca sadzenia prosimy kierować się we wskazane na mapie miejsce od miejscowości Czołowo. W zaznaczonym punkcie czekać będzie pracownik nadleśnictwa i wskaże dalszą drogę. Droga przez las oznakowana będzie znakami kierunkowymi. 

Zdjęcie przedstawia mapę dojazdu do Lasu Nowożeńców i Drzew Okolicznościowych