Aktualności Aktualności

Sprzedaż choinek

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym zapraszamy do zakupu choinek z Nadleśnictwa Babki. W tym roku w ofercie posiadamy świerka pospolitego, serbskiego i kłującego. Wszystkie oferowane drzewka pochodzą z naszych plantacji co gwarantuje świeżość i jakość.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym zapraszamy do zakupu choinek z Nadleśnictwa Babki. W tym roku w ofercie posiadamy świerka pospolitego, serbskiego, kłującego oraz jodłę. Wszystkie oferowane drzewka pochodzą z naszych plantacji co gwarantuje świeżość i jakość.

 

Choinki będzie można zakupić na placu zlokalizowanym przy siedzibie Nadleśnictwa Babki (narożnik ul. Babickiej/dojazd do nadleśnictwa) w dniach: 13-22.12 - godz. 10-16. 

Podczas sprzedaży weekendowej na placu zlokalizowanym przy siedzibie Nadleśnictwa Babki (narożnik ul. Babickiej/dojazd do nadleśnictwa) możliwy będzie zakup wyrobów wędliniarskich z dziczyzny.

 

Zapraszamy również do zakupu choinek prosto z plantacji leśnictwa Rogalin, na której sprzedaż odbędzie się w dniu 16 grudnia 2023 w godzinach 9:00 - 15:00. W przedświątecznej atmosferze można wybrać świąteczne drzewko spośród setek jeszcze rosnących choinek - wskazać najładniejszą i poprosić o jej wycięcie. W sprzedaży na powyższej plantacji oferujemy Państwu świerk serbski, świerk kłujący oraz jodłę jednobarwną.

 

Istotne informacje:

  • Za swoją choinkę możecie Państwo zapłacić zarówno gotówką, jak i KARTĄ PŁATNICZĄ!
  • Prosimy o zapoznanie się z mapkami dojazdowymi!
  • Prosimy poruszać się po trasie wyznaczonej taśmami i stosować się do zaleceń pracowników nadleśnictwa, którzy będą służyć Państwu pomocą.