Aktualności Aktualności

Powrót

Pożegnanie wieloletnich pracowników Nadleśnictwa Babki

Pożegnanie wieloletnich pracowników Nadleśnictwa Babki

Podczas narady gospodarczej, która odbyła się w dniu 27 września 2019 roku pożegnaliśmy pracowników, którzy przez wiele lat tworzyli historię naszego nadleśnictwa i teraz przeszli na zasłużoną emeryturę: Panią Sekretarz - Krystynę Chrubin i podleśniczego leśnictwa Kobylepole Pana Andrzeja Janasa.

Krystyna Cherubin pracę w Lasach Państwowych rozpoczęła w 1980 roku, kiedy to została zatrudniona na stanowisku kierownika sekcji administracji, aby po dwóch latach zostać Sekretarzem Nadleśnictwa Babki. Funkcję tą sprawowała przez prawie 40 lat, będą w tym czasie podporą funkcjonowania Nadleśnictwa.

Andrzej Janas już od czasów technikum związany był z lasami, w których przepracował  aż 42 lata. Pracę rozpoczął w 1975 roku w Nadleśnictwie Świebodzin. Następnie w latach 1980-1987 pracował na terenie Nadleśnictwa Szprotawa, zaś od 1988 roku związany był, aż do końca swojej „leśnej” kariery z terenami dzisiejszych leśnictw Mechowo i Kobylepole. Po wielu zmianach administracyjnych w 2007 roku został pracownikiem Nadleśnictwa Babki.

Podczas uroczystości pożegnania emerytów współpracownicy naszych emerytów przedstawili w krótkich prezentacjach zarysy ich karier zawodowych.

Goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością jak i  przedstawiciele Związków Zawodowych podziękowali przechodzącym na emeryturę za wspólnie spędzone lata. Spotkanie to było wspaniałą okazją do wspólnych wspomnień.

Podczas uroczystego pożegnania Nadleśniczy Nadleśnictwa Babki Robert Okińczyc w imieniu swoim oraz załogi złożył na ręce szacownych emerytów wyrazy szczerego podziękowania za wieloletnią sumienną i nienaganną pracę dla dobra Lasów Państwowych. Wyraził także nadzieję, iż będą utrzymywać kontakt z Nadleśnictwem i brać udział we wspólnych spotkaniach.

Pani Krystynie i Panu Andrzejowi życzymy dużo zdrowia oraz spełnienia marzeń i liczymy, że nigdy o nas nie zapomną, tak jak my o nich.                                                                                         Darz Bór!

Nadleśnictwa i inne

Polecamy Polecamy