Aktualności Aktualności

Powrót

Sprzedaż choinek 2019

Sprzedaż choinek 2019

Nadleśnictwo Babki zaprasza do zakupu drzewek świątecznych

 

 

               Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym zapraszamy do zakupu choinek z Nadleśnictwa Babki. W tym roku w ofercie posiadamy świerka pospolitego, serbskiego i kłującego oraz sosnę. Wszystkie oferowane drzewka pochodzą z naszych plantacji co gwarantuje świeżość i jakość.

 

               Choinki będzie można zakupić na placu zlokalizowanym przy siedzibie Nadleśnictwa Babki (narożnik ul. Babickiej/dojazd do nadleśnictwa) w dniach:

  1. od 14 grudnia 2019 do 23 grudnia w godzinach 10:00 - 16:00
  2. 24 grudnia 2019 w godzinach 10:00 - 12:00

               Szczególnie zapraszamy do zakupu choinek prosto z plantacji leśnictwa Czmoń, na której sprzedaż odbędzie się w dniu 15 grudnia 2019 w godzinach 9:00 - 14:00. W przedświątecznej atmosferze można wybrać świąteczne drzewko spośród setek jeszcze rosnących choinek - wskazać najładniejszą i poprosić o jej wycięcie.

        

               W ograniczonym rozmiarze będzie również prowadzona sprzedaż choinek w leśnictwach Nadleśnictwa Babki, po indywidualnym uzgodnieniu telefonicznym z miejscowym leśniczym. Lista telefonów pod podanym linkiem: http://www.babki.poznan.lasy.gov.pl/lesnictwa.

               Podobnie jak w ubiegłym roku Nadleśnictwo Babki wesprze rodziny wielodzietne. Po okazaniu przy kasie spersonalizowanej Karty Dużej Rodziny zostanie naliczony 50% rabat na zakup jednego drzewka.

W załaczniku zamieszczamy cennik na choinki obwiązujący w 2019 roku.

 

 

              

 

Materiały do pobrania


Nadleśnictwa i inne

Polecamy Polecamy