Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Sprzedaż choinek

Sprzedaż choinek

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym zapraszamy do zakupu choinek z Nadleśnictwa Babki. W tym roku w ofercie posiadamy świerka pospolitego, serbskiego i kłującego. Wszystkie oferowane drzewka pochodzą z naszych plantacji co gwarantuje świeżość i jakość.

Choinki będzie można zakupić na placu zlokalizowanym przy siedzibie Nadleśnictwa Babki (narożnik ul. Babickiej/dojazd do nadleśnictwa) w dniach:

  1. od 19 grudnia 2020 do 23 grudnia w godzinach 10:00 - 16:00

  2. 24 grudnia 2020 w godzinach 10:00 - 12:00

Zapraszamy równineż do zakupu choinek prosto z plantacji leśnictwa Czmoń, na której sprzedaż odbędzie się w dniu 19 grudnia 2020 w godzinach 9:00 - 14:00. W przedświątecznej atmosferze można wybrać świąteczne drzewko spośród setek jeszcze rosnących choinek - wskazać najładniejszą i poprosić o jej wycięcie.

Istotne informacje:

  • Za swoją choinkę możecie Państwo w tym roku zapłacić zarówno gotówką, jak i KARTĄ PŁATNICZĄ!
  • Prosimy o zapoznanie się z mapkami dojazdowymi!
  • Prosimy poruszać się po trasie wyznaczonej taśmami i stosować się do zaleceń pracowników nadleśnictwa, którzy będą służyć Państwu pomocą.
  • W związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzaniem nowych obostrzeń, sytuacja ze sprzedażą choinek może się zmienić o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.
    Na tą chwilę prosimy serdecznie o współpracę przy tym, jakże przyjemnym procedury pozyskania własnej choinki.
  • Prosimy o przestrzeganie aktualnych wytycznych dotyczących zapobieganiu Covid – 19.

Lokalizacja plantacji:

Podczas sprzedaży choinek z plantacji w Czmoniu będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Z drogi wojewódzkiej nr 434 zjeżdżamy w miejscowości Czmoń i na plantację kierujemy się przez wieś (kolor zielony), natomiast wyjazd przez las i dawny parking leśny (kolor niebieski). Drogi zaznaczone na czerwono zostają zamknięte na czas sprzedaży. Samochody należy pozostawić przy drodze na wysokości leśniczówki lub dalej w kierunku wyjazdu.

Podobnie jak w ubiegłym roku Nadleśnictwo Babki wesprze rodziny wielodzietne. Po okazaniu przy kasie spersonalizowanej Karty Dużej Rodziny zostanie naliczony 50% rabat na zakup jednego drzewka.

W załaczniku zamieszczamy cennik na choinki obwiązujący w 2020 roku.

Materiały do pobrania