Aktualności Aktualności

Sprzedaż choinek w Nadleśnictwie Babki

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z tym zapraszamy do zakupu choinek z Nadleśnictwa Babki. W tym roku w ofercie posiadamy świerka pospolitego, serbskiego i kłującego. Wszystkie oferowane drzewka pochodzą z naszych plantacji co gwarantuje świeżość i jakość.

Choinki będzie można zakupić na placu zlokalizowanym przy siedzibie Nadleśnictwa Babki (narożnik ul. Babickiej/dojazd do nadleśnictwa) w dniach:

  • 17-23.12  od piątku do czwartku - godz. 10-16
  • 24.12 piątek (Wigilia) - godz. 10 - 12

Zapraszamy równineż do zakupu choinek prosto z plantacji leśnictwa Drapałka, na której sprzedaż odbędzie się w dniu 18 i 19 grudnia 2021 w godzinach 9:00 - 14:00. W przedświątecznej atmosferze można wybrać świąteczne drzewko spośród setek jeszcze rosnących choinek - wskazać najładniejszą i poprosić o jej wycięcie.

Istotne informacje:

  • Za swoją choinkę możecie Państwo w tym roku zapłacić zarówno gotówką, jak i KARTĄ PŁATNICZĄ!
  • Prosimy o zapoznanie się z mapkami dojazdowymi!
  • Prosimy poruszać się po trasie wyznaczonej taśmami i stosować się do zaleceń pracowników nadleśnictwa, którzy będą służyć Państwu pomocą.
  • W związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzaniem nowych obostrzeń, sytuacja ze sprzedażą choinek może się zmienić o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.
    Na tą chwilę prosimy serdecznie o współpracę przy tym, jakże przyjemnym procedury pozyskania własnej choinki.
  • Prosimy o przestrzeganie aktualnych wytycznych dotyczących zapobieganiu Covid – 19.

Lokalizacja plantacji:

 

Podczas dojazdu (na mapie na zielono) w miejsce sprzedaży bezpośredniej z plantacji, w celu zachowania płynności ruchu zalecany jest ruch jednokierunkowy. W Daszewicach z ulicy Piotrowskiej skręcamy w ulicę Szkolną. Od tego mementu przez około 2km poruszamy się zgodnie z oznaczeniami w kierunku plantacji. Wyjeżdżamy z lasu (niebieski kolor) jadąc dalej ulicą Piotrowską w kierunku Kamionek. Pojazdy należy pozostawiać wzdłuż ulicy Piotrowskiej, w miejscach umożliwiających przejazd innym użytkownikom drogi. Dojazd od ulicy Łąkowej (czerwony) zostanie na czas sprzedaży zamknięty. Proszę zwracać uwagę na oznaczenia trasy oznaczające zalecany kierunek przemieszczania się.

Podobnie jak w ubiegłym roku Nadleśnictwo Babki wesprze rodziny wielodzietne. Po okazaniu przy kasie spersonalizowanej Karty Dużej Rodziny zostanie naliczony 50% rabat na zakup jednego drzewka.

W załaczniku zamieszczamy cennik na choinki obwiązujący w 2021 roku.

Materiały do pobrania